Si pasakojima atkeliau is seniai publikuoto puslapyje "Pirmas kartas". Gal dabartiniai lankytojai taip toli nebeziuri. Be to sis pasakojimas labiausiai tiktu prie "Nuotykiu"
Dalyvavau svečiuose. Berods, gimtadienį šventėm. Visą vakarą ūžėm dainavom. Bet pasigert
, matyt, nebuvo lemta. Vieni pradėjo žiovauti ir pakilo namo, kiti pradėjo galvoti, kaip čia
pasigėrus ir puolė prie stalo, ant kurio dar nemažai gėrimėlių buvo. Aš prisidėjau prie
pastarųjų. Gal ir nebūčiau prisidėjęs, jei ne tokia moteriškaitė. Aš ją šiek tiek pažinojau. Ji
išsiskyrusi, dar visai jauna. Gal 24 m. Visą vakarą ji man "grojo per nervus". Tai , žiūrėk, užkąsti
ką pasiūlo , tai kavos įpila, tai šokti pati pakviečia. Žodžiu , "kabinimo "požymių buvo ,ir
nemažai..
Likom pati kiečiausia kompanija. Tokia pagyvenusių (lyg aš čia jauniklis) meilužių pora. Dar
jauniklių porelė, kuri visą vakarą laižėsi , keletas pagėrusių vyriokų - kaimynų ir mano jau minėta
moteriškaitė. Taip sakant - visi savi. Eilinį kartą užgrojus muzikai išvedžiau ją pašokti. Jau prieš tai
buvau apmąstęs veiksmų planą.
Tik viena bėda - kur ?
Na, kalbinti ilgai nereikėjo. Sutarėm , kad išeis į verandą. Po kelių sekundžių atsirasiu ir aš. Taip
ir buvo. Nuėjom atskirai, kad niekas
neįtartų. Kai likom vieni - kaip išalkę puolėm vienas kitą. Ji iš tikrųjų buvo labai karšta. Lietė visas
mano kūno vietas, atsakydama į mano prisilietimus, smarkiai dūsavo , kai paliesdavau vieną ar kitą
intymesnę vietelę.
Neilgai laukę jau ir prie reikalo prisikasėm.
O sunkoka , žinote, kai abu su džinsais, o jos užpakaliukas toks, kažkoks riestas. Na, bet
prisitaikėm reikiamą pozą ir jau kaip reikiant įsivažiavom, kai išgirdom, "ei, kur jūs, - negi išėjot
,reikia paieškoti. Kažką jie kombinuoja , oi kaip idomu." Labiausiai domėjosi , ta , kaip sakiau
, pagyvenusių meilužių pora.
Kad jie netikėtai neįpultų, savo draugę atrėmiau nugara į duris , pats nesustodamas "visko
daryti", prispaudžiau ją prie tų durų. Na , manau, kad ir įeisit, nebus taip netikėta. Arba pajutę, kad
mes viduje, pagalvojau, iš viso nebesilauš.
Pagal balsus girdžiu , kad jau visai netoli spygauja susiintrigavusi moteriškaitė. O mes jau "visai
čia pat". Atrodo dar keletas frikcijų ir bus viskas, o tada jau tegul ateina kas nori.
Bet įvyko nepataisomas dalykas. Aš , išgirdęs žingsnius labai arti, dar labiau prispaudžiau savo
partnerę prie tų nelemtų durų. Ir vos tik kažkuris jų šiek tiek paspaudė rankeną, mes su
trenksmu nugriuvom jiems po kojomis. Mat durys , pasirodo, atsidaro ta pačia kryptimi, kaip ir aš
spaudžiau. O jos kojos vo nesirėmė į slenkstį. Taip sakant, - visu ūgiu griuvom.
Juoko buvo visiems. Žinote , ir aš pažvengčiau , jei man po kojų iš kažkur nukristų porelė, su
pusiau numautais dzinsais.
Vieni, juoko priepuolio pagauti , išbėgo į kitą kambarį, kiti tuoj pradėjo vardyti , kad ir jiems
panašiai buvo. Mes, greitai užsivilkę savo džinsus , dingom pas ją į namus , kur "padarėm" dar
porą šaunių "mylėtukų"
Dar pamaniau ,- kokia netikėlė. Ir negalėjo iš karto pasikviesti į namus....
Dar ir dabar, praėjus keletui mėnesiu , mane paima juokas , prisiminus ištįsusius draugų veidus ir
nuoširdų jų juoką.
O su ta moteryte mes susitinkam ne taip jau retai . Ji gana gera sekso žinovė. Liuks mergina!...

Taip, tai buvo nuostabu.. Taip, Tai isskirtinis dalykas.. Zinoma, jis ir pasibaige.. O gal viska pradekime nuo pradziu?

Mano vardas Ieva, man buvo 13 metu kai jy sutikau ir pabaigiau visa ta kose 14 metu

Aj nemalsiu sudo, o tesiog papasakosiu...

Ejau...
Peržiūrų: 2514

tai nutiko mokykloje,mazdaug pries metus.tada buvau 15 metu.vienoje kirpykloje lankiau kosmetikos ir sukuosenu pamokeles.visom klasiokem pasigyriau,kad i vakareli ateisiu luxiskai pasidazius ir pasidarius madinga sukuosena.na,atejo ta diena.pasidaziau kaip...
Peržiūrų: 1138

Eilinis gimines suvaziavimas....visi girti... o ir jaunosios atzaleles t.y. mes neatsiliekam...visa diena praleista prie alkoholio...pagautas kablys...taigi....naktis...eilinis pasisedejimas prie saldytuvo....ir stai nuostabus atradimas...neisgertas degtines...
Peržiūrų: 1058

na ka, mes susipazinom gana juokingai... buvo joniniu vakaras, apie 11 val vakaro, mano brolis man sukteli, nori as tau bx surasiu, sakau dw bandyk, na ka, ezys.lt jis vienam viakinukui parase "gal mano sesuo tave suviliotu"

viskas nuo to ir prasidejo....
Peržiūrų: 1020

Truputeli seniau tai ivyko, taciau prisiminus dar ir dabar juokas ima. Su tokiu drageliu Valdeliu dirbome vienoje imoneje vairuotojais. O koks gi vairuotojas busi, jei kadru neturesi? Per koki pusmeti susiradome gana patikimas moteriskaites. Jis dispecere...
Peržiūrų: 1293

O buvo taip...net nepamenu kiek man metu buvo, bet tikrai kad jau didele

ejau i kokia 7-8klase...ir man...man istiko tokia beda..bet viskas nuo pradziu..Tada buvo atostogos..buvau pas teta..taip pat puske buvo.as su ja ir miegojau. tai va.dar tam kambary...
Peržiūrų: 1303