VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žaidimas vaikams

Aprašymas:
Iki finišo stenkis surinkti kuo daugiau dovanėlių ir išvengti kliūčių. Pašoksi naudodamas klavišą "Space".
Pasirink veikėją ir pirmyn į trasą. Motociklininką valdysi klaviatūros rodyklėmis: rink muzikos instrumentus, stenkis "susidurti" su žavia mergina kelyje ir venk dėžių. Sėkmės!
Peržiūrų: 298
Nutiesk gražų be kliūčių kelią per nurodytą laiką, pele spausdamas ant žemės ir taip pradėdamas statybas. Kuo daugiau kartų bandysi pakeisti kelią, tuo mažiau taškų uždirbsi. Kartais teks sustoti degalinėje ir užsipilti...
Peržiūrų: 289
Rodyklėmis valdai mašinos kryptį, o klavišais "A" ir "S" šaudai. Pakeliui rink amunicijos papildymus ir sėkmingai pasiek finišą.
Peržiūrų: 294
Kuo greičiau įveik keturis trasos ratus. Sniego roges valdai klaviatūros rodyklėmis. Kliūtis apvažiuok arba gali į jas šauti sniugo gniūžte, spausdamas "Space". Gniūžčių kiekis ribotas.
Peržiūrų: 279
Valdyk žmogeliuką klaviatūros rodyklių klavišais, paspirk šokinėjančius kamuolius ir stenkis neatsitrenkti į atšokusius kamuolius. Rink papildomus daiktus, kurie suteiks žaidimui įdomumo.Ka baigsi žaidimą, spausk mygtuką...
Peržiūrų: 470
Šiame žaidime tau reikės kaip įmanoma ilgiau atmušinėti kamuoliuką. Savo platformą valdysi pelės pagalba. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE".
Peržiūrų: 444

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama