VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žaidimas vaikams

Aprašymas:
Tau reikia surasti paveikslėlyje pasislėpusius vabalėlius. Radęs jį, tiesiog paspausk ant jo. Apačioje matysi, kiek tau liko rasti vabalėlių ir kiek tau liko laiko. Jei neįžiūri vabalėliu, gali naudotis mygtukais + ir -, kad priartintum vaizdą, arba jį atitolintum.

Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir tavo vardas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Išsirink paveikslėlį spusteldamas ant rodyklės su užrašu "NEW PAGE", o tada nuspalvink jį pačiomis gražiausiomis spalvomis.
Peržiūrų: 545
Dinozaurą valdai pele, o kairiuoju pelės klavišu šaudai į krentančius pakus. Saugokis, kad ant tavęs nenukristų gumos pakeliai, o pačią gumą (po to, kai ji iškrenta iš pakuotės) gaudyk.
Peržiūrų: 507
Pele nusitaikyk ir smūgiuok į šikšnosparnius. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 295
Pakliūsi į karo zoną. Tavo užduotis – sunaikinti visus priešus, o tai padarysi apšaudydamas juos tanku. Tanką valdyk rodyklėmis į kairę ir į dešinę, o vamzdį pakelsi arba nuleisi rodyklėmis į viršų arba į apačią....
Peržiūrų: 301
Pele nusitaikyk ir šaudyk į artėjančius priešus.
Peržiūrų: 297
Šiame žaidime tau reikės užimti kuo daugiau ekrane esančios teritorijos. Linijas braižysi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Laikydamas nuspaustą Z arba X klavišą galėsi brėžti mėlyną arba raudoną liniją (mėlyna...
Peržiūrų: 274

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama