VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žaidimas su ugnimi

Aprašymas:
Apsisaugokite nuo priešiškos gaujos narių: "Space" klavišas padeda sprogmenį, o rodyklėmis valdote savo veikėją. Po statinėmis slepiasi įvairios ikonėlės, kurios padidins smūgio galią, leis greičiau vaikščioti ar padėti kelias bombas vienu metu. Saugokitės savo ir priešininkų padėtų sprogmenų!
Atrask, kur žaidimo lauke išdėliotos bombos. Skaičius nurodo, su kiek minų liečiasi konkretus laukelis. Atidarysi langelius tiesiog spusteldamas pele, o jei nori pažymėti, jog ten bus mina, spausk kartu laikydamas klavišą "Shift".
Peržiūrų: 275
Valdyk erdvėlaivį ir naikink visus priešų laivus, kol jie nepriartėjo prie tavęs. Sunaikink juos visus, kad patektum į kitą lygį. Kad gautum maksimalų taškų skaičių, surink papildomus taškus duodančius objektus. Laivą...
Peržiūrų: 293
Išdėliok savo laivus taip, kad priešui būtų sunku juos aptikti. Tada paeiliui šaudysite į vienas kito vandenis, kol nuskęs vieno iš jūsų flotilė. Sėkmės kovoje!
Peržiūrų: 528
Žaidimo tikslas – panaikinti visas kaladėles iš žaidimo lauko. Tai padarysi paspaudęs ant dviejų vienodų kaladėlių, kurios išnyks. Galima panaikinti tik tas, kurios nėra užblokuotos kitų kaladėlių iš šonų ar viršaus.
Peržiūrų: 298
Žaidimo tikslas – panaikinti visas kaladėles iš žaidimo lauko. Tai padarysite paspaudę ant dviejų vienodų kaladėlių, kurios išnyks. Galima panaikinti tik tas, kurios nėra užblokuotos kitų kaladėlių iš šonų ar viršaus.
Peržiūrų: 507
Turi penkias minutes, kad išvalytum visą ekraną, surasdamas kortelių antrininkes. Pažymėti gali tik tą kortelę, kuri yra laisva, t.y. neuždengta ar neprispausta iš abiejų pusių kitų kortelių (turi laisvą kraštą dešinėje...
Peržiūrų: 269

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama