VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime tu būsi voverė, kuriai reikės vaikščioti po namus, rinkti monetas bei raktus, kuriais atrakinsi duris į kitus kambarius. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais (spausdamas klavišą su rodykle į apačią tu atidarysi duris). Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SAVE SCORE".
Šiame žaidime tau teks valdyti popierinį lėktuvėlį. Spaudamas klavišus su rodyklėmis į šonus, tu turėsi išvengti visų pakeliui pasitaikančių kliūčių. Baigus žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT YOUR SCORE!" ir sužinosi,...
Peržiūrų: 293
Klaviatūros rodyklių klavišais taip valdyk baltą kvadratėlį, kad jis išvengtų bet kokio prisilietimo prie žalių kvadratėlių. Jei bent kartą suklysi, teks žaidimą pradėti iš pradžių.
Peržiūrų: 300
Kiekviename žaidimo lygyje turėsi sunaikinti nurodytą žmogėdrų skaičių per duotą laiką. Turi tris bandymus, kad sėkmingai įveiktum užduotį. Nusitaikysi į priešus pele, iššausi kairiuoju pelės klavišu.
Peržiūrų: 311
Pele nusitaikyk ir šaudyk į kengūras. Apkabą vėl užpildysi spustelėjęs klavišą "Space". Nepataikyk į poilsiautojus!
Peržiūrų: 255
Klavišo "Space" spustelėjimu imsi leistis, antrąkart spustelėjus išsiskleis parašiutas. Tavo tikslas – nebūti paskutiniam, kuris pasieks žemę.
Peržiūrų: 656
Medžiok visus gyvūnus, išskyrus tigrą. Nusitaikyk ir šaudyk pele.
Peržiūrų: 253

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama