VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime tau reikės per duotą laiką pagauti kuo daugiau kirminų. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis (tau tereikia paliesti kirminą). Ekrano viršuje matysi kiek kirminų jau esi pagavęs ir kiek laiko tau liko. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Kuo ilgiau bėgsi nuo policijos, tuo daugiau taškų gausi. Dviratininkas judės kompiuterio pelės kryptimi. Kai tave policija pagaus, spausk "SUBMIT SCORE" ir pateksi tarp geriausių žaidėjų.
Peržiūrų: 283
Per skirtą laiką kuo daugiau kartų pataikyk į iššokančius iš kraterių padarus. Nusitaikysi ir šaudysi pele. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 321
Tu tapsi elitinio padalinio kariu, kuris turi nukauti visus priešus ir, patekęs į bazę, ją sunaikinti. Žaidimą galima žaisti vienam arba dviese – pasirink režimą rodyklių ir "Enter" klavišu.Savo karį valdysi rodyklių...
Peržiūrų: 281
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, pašoksi spustelėjęs klavišą "A", o šaudysi naudodamas "Z". Rink sveiką maistą, venk užteršto ir iš jo atsirandančių pabaisų. Išsilaikyk kuo ilgiau ir surink kuo daugiau taškų.
Peržiūrų: 276
Veikėją valdai kalviatūros rodyklėmis. Venk priešų ir įveik visus kambarius! Kiekviename jų tau reikės rasti raktą, tik tada galėsi praeiti pro duris.
Peržiūrų: 264
Sugebėk laimėti 5000 ar daugiau. Spausk "Space", kad pamatytum, kiek pinigų slepia kortelės. Po kiekvieno ėjimo gali bandyti dar kartą versti korteles ir taip tikėtis padidinti savo laimėjimą arba spausti klavišą "end", kad...
Peržiūrų: 332

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama