VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Padėk Houmeriui į automobilį nunešti kuo daugiau alaus statinių. Gaudyk krentančias ir nešk jas į mašiną. Saugokis degančiųjų ir liepsnų, kad neprarastum gyvybės. Baigęs žaidimą, spausk "Sumbit Score", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Veikėją, kuris yra raudoname apskritime, valdai klaviatūros rodyklėmis. Įvairius veiksmus atlieki klavišu "Ctrl". Prieš pradėdamas žaidimą išsirink, kokiai šaliai atstovausi.
Peržiūrų: 505
Pakaitomis spausdamas rodykles į šonus įsibėgėsi, o spustelėjęs klavišą "Space" išsviesi ietį. Neperženk storos baltos linijos, nes metimas bus neįskaitytas. Numesk ietį kuo toliau!
Peržiūrų: 331
Pele nusitaikyk ir šaudyk burbulus. Formuok grupeles iš trijų ar daugiau vienodų, kad jie išnyktų ir visa didžioji kamuoliukų grupė nepasiektų žaidimo lauko apačios. Kai kurie burbulai keičia spalvą, kai kurie sprogdami...
Peržiūrų: 475
Šiame žaidime tau teks dalyvauti pakvaišusiose lenktynėse. Savo automobilį valdysi klaviatūros rodyklių klavišais. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 310
Žaidimo pradžioje įvesk vardą, tada pasirink trasą ir automobilį. Mašinos valdymą taip pat gali rinktis: klaviatūra ir klaviatūros rodyklėmis, tik rodyklėmis arba tik klaviatūra. Sėkmingai pasiek finišą!
Peržiūrų: 279
Įrodyk, kad esi atkaklus ir sumanus, kovodamas su ateiviais įvairiose planetose.Išsirinkęs, kuriai galaktikai atstovausi (Coempire ar Arnorians), turėsi įvykdyti devynias paskirtas misijas. Žaidimą pradedi planetoje, kur stovi...
Peržiūrų: 648

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama