VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdysi vėžlį. Padėk jam išsilaikyti tamsiai mėlynoj srovėj ir surinkti kuo daugiau mažų vėžliukų. Venk medūzų! Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT SCORE", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Padėk roko grupei groti gitaros partijas. Tau tereikia tinkamu laiku paspausti klaviatūros rodyklių klavišus ar jų kombinacijas. Stebėk apačioje esančią juostą ir spausk atitinkamus klavišus atėjus jų laikui.Baigęs žaidimą,...
Peržiūrų: 254
Šiame žaidime tau reikės surasti visas vienodas kortas. Suradęs dvi vienodas kortas tu jas panaikinsi. Žaidimą pereisi panaikinęs visa kortas. Norėdamas atversti kortą tiesiog paspausk ant jos kairiuoju pelės klavišu.
Peržiūrų: 451
Šiame žaidime tau reikės nukauti kuo daugiau kosmose skraidančių erdvėlaivių. Savo laivą valdysi pelės pagalba, o spausdamas kairįjį pelės klavišą šaudysi.
Peržiūrų: 253
Šiame žaidime tu valdysi supertriušį kuris galės labai aukštai pašokti. Savo veikėjo judesius valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus, o pašoksi paspaudęs "Space" klavišą. Norėdamas pereiti į kitą lygį tu...
Peržiūrų: 258
Atrask, kur žaidimo lauke išdėliotos bombos. Skaičius nurodo, su kiek minų liečiasi konkretus laukelis. Atidarysi langelius tiesiog spusteldamas pele, o jei nori pažymėti, jog ten bus mina, spausk kartu laikydamas klavišą "Shift".
Peržiūrų: 275
Apgink tvirtovę nuo įsilaužėlių. Nusitaikysi klaviatūros rodyklėmis aukštyn ir žemyn, o iššausi spustelėjęs klavišą "Space". Nešaudyk į vienuolius ir saugok savo gynybines jėgas – neprisileisk priešų arti savęs.
Peržiūrų: 267

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama