VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Žaidimo pradžioje išsirink veikėją, ginklą ir misiją. Savo herojų valdysi rodyklėmis: aukštyn – šuolis, žemyn – pritūpti, į šonus – eiti kairėn ar dešinėn. Valdymo alternatyva – klavišai "W", "S", "A" ir "D". Pele nusitaikysi, kairiuoju jos klavišu šaudysi. Ginklus keisti gali klavišais "Q" ir "E".
Pele nusitaikyk ir spausk ant virusų pažeistų raudonųjų ląstelių. Stenkis išsilaikyti kuo ilgiau. Baigęs žaidimą, būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 320
Bėgdamas nuo Baltosios Raganos vilkų, naudok klaviatūros rodyklių klavišus į viršų ir į apačią. Nuplauk kuo toliau neatsitrenkdamas į ledo lytis. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir pateksi į geriausių žaidėjų...
Peržiūrų: 249
Kiekviename etape turi iškovoti ne mažiau nei 75% žaidimo ploto. Pele nustatyk rodyklių padėtį, klavišu "Space" gali pakeisti jų poziciją iš vertikalios į horizontalią ar atvirkščiai. Spausk kairįjį pelės klavišą ir ims...
Peržiūrų: 469
Valdydamas savojo begemoto galvą klavišu "Space", stenkis praryti kuo daugiau bombų ir nurungti kitus gyvūnus!
Peržiūrų: 304
Erdvėlaivį valdai klaviatūros rodyklėmis. Laviruok tarp asteroidų ir nuskrisk kuo toliau. Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 270
Šiame žaidime tau reikės pasisaugoti krentančių spyglių ir rinkti raudonus kamuoliukus. Savo veikėją valdysi pelės pagalba. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE".
Peržiūrų: 271

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama