VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Rodyklėmis valdai sraigtasparnį, o klavišais "Z" ir "X" paleidi raketas. Jų kiekis yra ribotas. Pabaigęs žaidimą spausk mygtuką "REGISTRATION", ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Žaidimo tikslas – su turima amunicija nušauti reikiamą kiekį monstrų. Nusitaikyk ir šauk naudodamas pelę.
Peržiūrų: 304
Šiame žaidime tau reikės tik atmušinėti į tave lekiantį kamuolį (atmuši spausdamas Z mygtuką). Praleidęs nors vieną kamuoliuką, iš karto pralaimėsi žaidimą. Norėdamas patekti į geriausiųjų žaidėjų sąrašą, baigęs...
Peržiūrų: 290
Išlaikyti kamuolius kiek įmanoma ilgiau ore. Spausk ant bet kurio iš kamuolių pele, kad jį išmestum į orą. Iš pirmo žvilgsnio tai lengva užduotis, tačiau iš tikrųjų teks pavargti, kad pasiektum stulbinantį rezultatą.
Peržiūrų: 347
Šiame žaidime tau reikės kairiuoju pelės klavišu paspausti ant to trikampio, kuris sujungia visas šone nurodytos figūros dalis. Žaidimas baigsis, kai šone esanti figūra nusileis į ekrano apačią.
Peržiūrų: 315
Žaidimo tikslas – įmušti visus kamuoliukus į duobutes. Ant kiekvieno kamuoliuko esantis skaičius parodo, kiek sekundžių (padauginus iš dešimties) tau liko įmušti tą kamuoliuką. Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT...
Peržiūrų: 493
Vairuodamas mašiną klaviatūros rodyklėmis, užvežk priekabą ant tamsesnės žaidimo ploto dalies tarp medžių. Užstrigęs spausk "Play", kad važiavimą pradėtum iš pradžių.
Peržiūrų: 308

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama