VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Sėkmingai atlik visas užduotis. Spustelėjęs klavišą "M" pateksi į meniu, o "R" – iš naujo įjungsi lygį. Prieš kiekvieną užduotį bus tiksliai parašyta, ką turi atlikti. Turėsi likti nepastebėtas ir pasiekti išėjimą.

Veikėjo judėjimą valdysi klaviatūros rodyklėmis. Priėjęs prie sienos ir spustelėjęs rodyklę į viršų bei ją laikydamas, galėsi slinkti prie pat sienos. Būdamas už priešo nugaros ir spustelėjęs klavišą "Space", nusuksi jam sprandą. Klavišu "Z" bombą padėsi, o "X" – susprogdinsi. Tam, kad savęs nusužalotum, turi būti bent vieno langelio atstumu nuo sprogimo vietos.
Padėk keliautojui užkurti laužą. Klaviatūros rodyklėmis valdydamas vaikiną, padėk jam saugiai nusigauti į salą – neįkrisk į vandenį ir neužšok ant ryklio. Žaidimo pabaigoje, norėdamas išsaugoti savo rezultatą, spausk...
Peržiūrų: 284
Nugalėk savo priešininką atmušdamas kuo daugiau kamuolių! Savo veikėją valdysi pelės pagalba. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 295
Į priešiškus gyvūnus šaudyk pele. Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis arba klavišais W, A, S bei D. Minas padėsi klavišu "Space", tačiau jų kiekis ribotas.
Peržiūrų: 420
Turi galimybę sudalyvauti alaus golfo turnyre. Taisyklės paprastos – kuo mažiau kartų smūgiuojant įvaryti kamuoliuką į duobutę. Daugiausiai gali smūgiuoti 8 kartus. Taip pat gali iškart praleisti esamą lauką, paspaudęs...
Peržiūrų: 278
Per duotą laiką kuo daugiau kartų pataikyk į krepšį. Pirmą kartą spustelėjus "Space" klavišą įjungsi smūgio stiprumo matuoklį kairėje, antrą kartą – mesi kamuolį. Tam, kad pataikytum, metimas neturi būti nei per...
Peržiūrų: 573
Stenkis išlošti kuo daugiau, o kai suma atrodys tikrai didelė, spausk apačioje esantį mygtuką "Submit Score", ir tavo rezultatas atsidurs geriausiųjų sąraše!
Peržiūrų: 292

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama