VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – užveisti triušių šeimyną. Tau reikia, kad būryje būtų ne mažiau nei 8 gyventojai. Suvesk patinėlį su patele, ir labai greit atsiras dar vienas triušiukas. Saugokis, kad nesuvestum tos pačios lyties gyventojų, nes jie susipjaus. Pateles nuo patinėlių atskirsi pagal jų veiklą: patelės dažosi, o patinėliai rūko. Stebėk, kad ant gyvūnų neužkristų meteoritas ir kad jie neprisiliestų prie elektros srove maitinamos tvoros.
Tau reikia sėkmingai perkelti penkias varlytes iš vieno krašto į kitą. Venk transporto ir neįkrisk į upę! Žaliąsias valdai klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 266
Kiekviename lygyje yra tik vienas būdas išlikti gyvam – rask jį ir sėkmingai pereik į kitą etapą. Spausk ant įvairių detalių, kai pelės žymeklis pasikeičia. Pereik visus lygius!
Peržiūrų: 585
Sunaikink priešų pajėgas, tanką valdydamas klaviatūros rodyklių klavišais, šaudydamas klavišu "Space". Turi tik tris bandymus, kad įrodytum savo drąsą ir taiklumą, priešingu atveju teks pradėti žaidimą iš pradžių.
Peržiūrų: 304
Šiame žaidime tau reikės šaudyti į priešo lėktuvus ir gaudyti krentančias merginas. Savo motociklą valdysi pelės pagalba, o iššausi kairiuoju pelės klavišu paspaudęs ant motociklo (kuo ilgiau laikysi nuspaudęs šį...
Peržiūrų: 261
Šiame žaidime tau reikės rinkti vaisius ir saugotis vėžlių. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis, o paspaudęs "Ctrl" klavišą pašoksi. Norėdamas įveikti vėžlį, tiesiog užšok ant jo!
Peržiūrų: 279
Veikėją valdai klavišais W, A, S ir D, į priešiškus robotus nusitaikysi ir šaudysi pele. Rink atsirandančias raudono kryžiuko ikonas, jos atstatys tavo gyvybines jėgas. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir būsi...
Peržiūrų: 441

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama