VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Į kosminę stotį pateko virusas, kuris laive esančią apsaugą užprogramavo pulti tave. Naudok hipersferą, kad surinktum visus energijos kristalus, reikalingus sunaikinti virusą ir grąžinti valdymą į žmonių rankas. Kiekviename žaidimo lygyje turėsi rinkti energijos kristalus, naudodamasis klaviatūros rodyklėmis. Užriedėk ant raudonai užsidegančio mygtuko, tam, kad nepasisekus pradėtum lygį būtent nuo jo. Judančios platformos nukels tave į nepasiekiamas vietas. Saugokis įvairių kliūčių: durų-spąstų – judėk tik tada, kai jos uždarytos; bokštelio patrankos – šaudo ta kryptimi, kur tu esi; plazmos ginklų, kurie šaudo plazmos rutulius skirtingomis kryptimis; robotų droidų, kurie juda viena ašimi, atsitrenkus į juos atšoki, tačiau kitokio poveikio nedaro; judesio raketų ir vorų-minų, kurie tyko visame lygyje. Kad matytum tykančius pavojus, stebėk radarą, esantį viršuje dešinėje.
Klaviatūros rodyklėmis aukštyn ir žemyn nustatysi šūvio kryptį, o spustelėjęs "Space" iššausi. Sunaikink kuo daugiau priešų ir atsilaikyk kuo ilgiau!
Peržiūrų: 253
Per skirtą laiką turi šaudyti į ateivius ir neleisti, kad kanapės užaugtų aukštesnės nei tvora. Žaidimo valdymas – pele. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi,...
Peržiūrų: 254
Tau trumpam bus parodoma, kurie gyvūno dantys nėra sveiki. Prisimink, kurie, ir sėkmingai išgydyk beždžionę juos ištraukdamas.
Peržiūrų: 246
Tai trumpas žaidimas, kuriame tau reikės pagauti kiek įmanoma daugiau pro šalį skrendančių musių. Muses gaudysi tiesiog kairiuoju pelės klavišu paspaudęs ant varlės galvos.
Peržiūrų: 266
Penkios avys turi atsidurti kitame upės krante esančiuose penkiuose garduose. Avytes valdote rodyklėmis.
Peržiūrų: 444
Pele valdysi vabzdį, kuris kovoja prieš kitus mažus padarus. Nusitaikyk ir šaudyk į priešiškas būtybes, kurios į tave mėto įvairius daiktus. Stenkis jų išvengti, kad neprarastum gyvybės. Išsilaikyk kuo ilgiau, o po žaidimo...
Peržiūrų: 224

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama