VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Į kosminę stotį pateko virusas, kuris laive esančią apsaugą užprogramavo pulti tave. Naudok hipersferą, kad surinktum visus energijos kristalus, reikalingus sunaikinti virusą ir grąžinti valdymą į žmonių rankas. Kiekviename žaidimo lygyje turėsi rinkti energijos kristalus, naudodamasis klaviatūros rodyklėmis. Užriedėk ant raudonai užsidegančio mygtuko, tam, kad nepasisekus pradėtum lygį būtent nuo jo. Judančios platformos nukels tave į nepasiekiamas vietas. Saugokis įvairių kliūčių: durų-spąstų – judėk tik tada, kai jos uždarytos; bokštelio patrankos – šaudo ta kryptimi, kur tu esi; plazmos ginklų, kurie šaudo plazmos rutulius skirtingomis kryptimis; robotų droidų, kurie juda viena ašimi, atsitrenkus į juos atšoki, tačiau kitokio poveikio nedaro; judesio raketų ir vorų-minų, kurie tyko visame lygyje. Kad matytum tykančius pavojus, stebėk radarą, esantį viršuje dešinėje.
Tai linksmas žaidimas, kuriame tu valdysi Velykų kiškį. Žaidime tau reikės rinkti kiaušinius bei kitus daiktus ir kovoti su vištomis. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis, o paspaudęs "Space" klavišą...
Peržiūrų: 251
Savo automobilį valdysi klaviatūros rodyklėmis. Spausk "Shift", kad numestum minas ar išpiltum tepalų, o su klavišu "Ctrl" šaudysi. Įveik trasą pirmas ir paskelbk rezultatą geriausiųjų sąraše!
Peržiūrų: 292
Sunaikink kosmoso piratų armiją, savo erdvėlaivį valdydamas klaviatūros rodyklių klavišais ir šaudydamas klavišu "Space". Priešams priartėjus prie erdvėlaivio arba netekus visų gyvybių teks pradėti žaidimą iš naujo.
Peržiūrų: 235
Išbandyk savo jėgas trimatėje erdvėje. Vairuosi Audi markės automobilį ir varžysiesi su dar trimis lenktynininkais. Būk greičiausias ir atsidarysi naujų trasų.Automobilį vairuosi rodyklių klavišais.
Peržiūrų: 583
Pasirink komandą ir žaisk stalo futbolą. Savo žaidėjus valdyk rodyklių klavišais į kairę ir į dešinę. Žaidžiama iki 5 pergalių, t.y. laimi ta komanda, kuri pirmoji įmuša penkis įvarčius.
Peržiūrų: 222
Tai yra linksmas žaidimas, kuriame tau reikės įmesti nykštukus į plaukiantį laivą. Norėdamas paimti nykštuką, tiesiog paspausk ant jo kairiuoju pelės klavišu ir, tinkamai įtempęs gumą, atleisk šį klavišą.
Peržiūrų: 248

Surask mus Facebook'e
Draugai
Klausyk radijos ;)

© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama