VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Trumpas žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – nusviesti vėžliuką kiek įmanoma toliau. Pirmiausiai turi mušti jį kūju, spausdamas ant vėžliuko kairiuoju pelės klavišu, taip parinkdamas mušimo stiprumą ir kryptį. Vėliau šuns pagalba gali numušti jį dar toliau, tereikia atkartoti žaidimo ekrane matomą rodyklių seriją. Vėžliui pasiekus žemę, spausk "RANKING", kad galėtum išvysti savo rezultatą geriausių žaidėjų sąraše.
Sukurk patį tobuliausią žaidimų veikėją! Išrink kūno detales bei jų spalvas, taip pat aplinką.
Peržiūrų: 309
Kelias akimirkas tau bus parodyti visi paveikslėliai, o tada turi atversti juos poromis, kol nesibaigė tam skirtas laikas. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą...
Peržiūrų: 478
Tavo tikslas – surinkti visus obuolius ir pasiekti kuo aukštesnį lygį. Klaviatūros rodyklėmis į šonus valdai tramplyno padėtį, o spausdamas klavišą "Space" padėsi savo veikėjui aukščiau pašokti. Skirtingi obuoliai turi...
Peržiūrų: 297
Pele valdai du baltus rutulius, kuriais turi numušti juoduosius. Tavo tikslas – apsaugoti didįjį baltą rutulį, kad tamsūs rutuliai neišstumtų jo už apskritimo. Po kiekvieno lygio gali įsigyti patobulinimų.
Peržiūrų: 309
Perstumdyk mašinas taip, kad atsilaisvintų kelias rikšai. Transporto priemonės juda arba tik vertikaliai, arba tik horizontaliai.
Peržiūrų: 286
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, spausdamas klavišą "A" dursi peiliu, o "S" – jį mesi. Kovok iki paskutinės akimirkos ir įveik kuo daugiau priešų arba surink kuo daugiau vėliavėlių.
Peržiūrų: 311

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama