VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Trumpas žaidimas

Aprašymas:
Žaidimą pradedi spusteldamas pele ir padėdamas tašką, kuris plečiasi. Tie burbulai, kuriuos pagauna didėjanti dėmė, taip pat ima plėstis ir "gaudyti" kitus rutuliukus. Turi tris bandymus, per kuriuos turi sugauti kuo daugiau burbuliukų.
Tai yra linksmas žaidimas, kuriame tau reikės mėtyti vandens balionus į miške vaikščiojančius briedžius. Tik būk atsargus ir nepataikyk į ant tvoros tupinčius paukščius, nes kitaip prarasi taškus.
Peržiūrų: 306
Dalyvaudamas rungtynėse už laimėtas prizines vietas gausi pinigų, kurie leis tobulinti automobilį: parduotuvėje įsigysi geresnių už turimas detalių, patobulinimų ar netgi nusipirksi nelegalių sandorių.
Peržiūrų: 308
Šiame žaidime tau tereikia kaip įmanoma daugiau kartų paspausti kairįjį pelės klavišą per 10 sekundžių! Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT".
Peržiūrų: 396
Savo erdvėlaivį valdysi klaviatūros rodyklėmis arba klavišais "W", "A", "S" ir "D". Pele nusitaikyk ir šaudyk į priešus, kurie tave atakuoja. Sugebėk išsilaikyti kuo ilgiau! Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir būsi...
Peržiūrų: 495
Šiame žaidime tau reikės, šaškių principu, nukirsti kuo daugiau lentoje esančių figūrų. Figūras perkelsi paspaudęs ant jų kairiuoju pelės klavišu ir po to dar kartą paspaudęs ant tos vietos kur nori, kad ji keliautų....
Peržiūrų: 293
Kiekviename lygyje turi rasti ir spustelti nurodytos spalvos taškelį.
Peržiūrų: 461

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama