VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Svetimšalis banditas

Aprašymas:
Žaidime pateksi į laukinius vakarus ir turėsi užimti miestus. Tai padarysi tik pašalindamas vietinius kaubojus – juos apšaudydamas. Nusitaikyk ir šaudyk kairiuoju pelės klavišu. Savo kaubojų valdyk W, A, S, D arba rodyklių klavišais. Taip pat turėsi ir šiek tiek "Molotovo kokteilių" – degiu skysčiu užpildytų butelių, kuriuos mėtysi "Space" arba "Ctrl" klavišu. Tarp susirėmimų gausi ginklų, kuriuos perjunkti galėsi skaičių klavišais.

Kiekviena į tave pataikiusi kulka sumažins tavo sveikatos lygį, kurį matysi apačioje. Taip pat apačioje matysi, kiek dar liko priešų. Juos sunaikinus ateis to miesto viršiausiasis, kurį nugalėti bus sunkiausia.
Robotą valdysi klaviatūros klavišais "A" ir "D", į priešus nusitaikysi ir šaudysi pele, o spausdamas "S" numesi bombą. Kiek amunicijos tau liko gali pamatyti viršutiniame dešiniajame kampe. Kartais rasi dėželių su kryžiuku ar...
Peržiūrų: 284
Kiekviename žaidimo lygyje gauni misiją, kurią turi įvykdyti, norėdamas keliauti toliau. Sunaikink visus priešų lėktuvus ir atnešk taiką į žemę. Lėktuvą valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, pasuk jį į kairę ar į...
Peržiūrų: 398
Pakeliui į vakarėlį pasiklydai ir atsidūrei itin šiurpiame ir baugiame pastate. Išsiaiškink paslaptį! Žaidimą valdai pele.
Peržiūrų: 358
Pasistenk išlaikyti kamuoliuką ore kiek įmanoma ilgiau, spausdamas žalią mygtuką ekrane, kol šis nepalietė judančių platformų. Jam į platformą atsitrenkus tris kartus, žaidimą teks pradėti iš naujo.
Peržiūrų: 319
Gaudyk krentančias šiukšles ir venk virusų. Šiukšliadėžę valdysi pele.
Peržiūrų: 278
Šiame žaidime galėsi įsijausti į snaiperio vaidmenį, kuriam reikės per duotą laiką nušauti kuo daugiau atsiradusių kareivių. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą.
Peržiūrų: 256

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama