VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Svetimšalis banditas

Aprašymas:
Žaidime pateksi į laukinius vakarus ir turėsi užimti miestus. Tai padarysi tik pašalindamas vietinius kaubojus – juos apšaudydamas. Nusitaikyk ir šaudyk kairiuoju pelės klavišu. Savo kaubojų valdyk W, A, S, D arba rodyklių klavišais. Taip pat turėsi ir šiek tiek "Molotovo kokteilių" – degiu skysčiu užpildytų butelių, kuriuos mėtysi "Space" arba "Ctrl" klavišu. Tarp susirėmimų gausi ginklų, kuriuos perjunkti galėsi skaičių klavišais.

Kiekviena į tave pataikiusi kulka sumažins tavo sveikatos lygį, kurį matysi apačioje. Taip pat apačioje matysi, kiek dar liko priešų. Juos sunaikinus ateis to miesto viršiausiasis, kurį nugalėti bus sunkiausia.
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau skraidančių širdžių. Savo veikėją valdysi W, A, S, D klavišais, o nusitaikysi ir šaudysi pelės pagalba.
Peržiūrų: 252
Valdydamas gėlės stiebelį klaviatūros rodyklėmis, o žiedus iššaudamas rodykle į viršų, formuok grupeles iš trijų ar daugiau vienodų žiedų, kad jie išnyktų. Tavo tikslas – išvalyti žaidimo lauką, kol gėlės...
Peržiūrų: 317
Imk dešinėje esančią strėlytę, tada, laikydamas nuspaustą kairįjį pelės klavišą, mesk ją į taikinį. Metimą atliksi greitu judesiu mosteldamas pele aukštyn ir atleisdamas klavišą. Tam, kad paskelbtum savo rezultatą...
Peržiūrų: 312
Nušauk kuo daugiau su Kalėdomis susijusių veikėjų bei daiktų. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą.
Peržiūrų: 273
Sumušk nenaudėlius bulius! Kovok klavišais "O", "K" ir "M", o "A", "S" ir "D" – ypatingos galios smūgiai. Klavišas "Space" yra skirtas gynybai. Išsilaikyk kuo ilgiau – pieno buteliai rodo likusią gyvybę.
Peržiūrų: 323
Surink kuo daugiau baltų kaladėlių, klaviatūros rodyklių klavišais ištiesdamas ir sutraukdamas besisukančią lazdelę bei išvengdamas judančių raudonų bombų. Jei paliesi bombas, teks pradėti žaidimą iš naujo.
Peržiūrų: 299

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama