VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – pastatyti gynybinę bazę ir atlaikyti priešų puolimus. Žaidime yra kelių tipų pastatai, kuriuos tobulindamas didinsi gynybą, daromą žalą ar gyvybių skaičių. Perėjęs kiekvieną iš 27 žaidimo lygių, gausi vieną tašką, kurį galėsi panaudoti įgūdžių tobulinimui. Jei pagrindinė stotis bus sunaikinta, teks pradėti žaidimą iš naujo.
Per duotą laiką surink nurodytą skaičių drugelių. Gaudyklę valdai su klavišu "A", o veikėją – su klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 347
Pele nusitaikyk ir šaudyk į zombius. Pataikęs į klouną gausi amunicijos. Stebėk, kad šoviniai nesibaigtų, nes tai lems ir žaidimo pabaigą. Sėkmės!
Peržiūrų: 310
Pele spausk ant atsirandančių kakavos gėrimų ar pakelių. Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 334
Pele nusitaikyk ir šaudyk į atsirandančius juokdarius. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 359
Klaviatūros rodyklėmis valdysi savo veikėją, kuris į kitą upės krantą turi pernešti vaistų rinkinius. Neįkrisk į vandenį ir neleisk, kad tave sučiuptų krokodilai – ant jų gali užlipti tik tada, kai krokodilų galvos...
Peržiūrų: 304
Aprenk merginą dailiais rūbais. Kairėje yra meniu, jame išsirinksi iš daugybės variantų. Nepatikusį rūbą dėk į kvadratą viršuje.
Peržiūrų: 342

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama