VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Tau reikia aptarnauti klientus picerijoje. Priimk užsakymą, o tada stenkis viską atlikti būtent taip, kaip nori klientas. Stenkis, kad jie kuo mažiau lauktų, kad sudedamosios dalys būtų išdėliotos kuo tiksliau ir reikiamu kiekiu, kad pica keptų būtent tiek, kiek nurodyta, ir kad picos pjaustymas atitiktų užsakovo norus. Kuo tiksliau viską atlieki, tuo daugiau arbatpinigių gauni.
Pasitikrink savo taiklumą šaudydamas į judančius taikinius! Įvesk vardą, pasirink kambarį ir pradėk. Turėsi vieną minutę. Nusitaikyk pele, o šaudyk kairiuoju pelės klavišu. Kai apkaboje baigsis šoviniai, naują apkabą...
Peržiūrų: 317
Veikėją valdai pele. Tavo tikslas – išvengti gyvūno spjūvių ir pačiam jį taikliai apspjauti.
Peržiūrų: 256
Valdydamas valtį klaviatūros rodyklėmis, kuo greičiau apiplauk plūdurus nurodyta trasa.
Peržiūrų: 288
Šiame žaidime bus išbandyta tavo sėkmė. Žaidime tau reikia spaudžiant "Space" klavišą išlošti kuo daugiau pinigų. Nepamiršk, kad jokiu būdu negali išsukti ananaso, nes prarasi ne tik taškus, bet taip pat ir vieną sukimą!...
Peržiūrų: 276
Esi pragaro virtuvės virėjas, aptarnauk ateinančius klientus, priimdamas užsakymą, jį atlikdamas ir atiduodamas klientui. Nesupykdyk lankytojų, nes būsi prakeiktas amžiams ir turėsi pradėti žaidimą iš naujo.
Peržiūrų: 318
Pele spausk ant veikėjo, kad jis kiltų aukštyn. Įveik kuo didesnį atstumą, o baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 303

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama