VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – per pasirinktą dienų skaičių uždirbti kuo daugiau pinigų. Vertiesi gatvėje pardavinėdamas nelegalias prekes.

Kovos metu savo veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, pašoksi spausdamas "Space", smūgiuoji klavišais "S" ir "D", šaudai naudodamas "A".

Kiekviename mieste tų pačių prekių kainos yra skirtingos – stenkis pigiai pirkti, brangiai parduoti ir taip gauti kuo didesnį pelną.

Dešinėje esantis mygtukas leis patekti į parduotuvę, kurioje galėsi įsigyti jėgas atstatančių prekių, taip pat nusipirkti nelegalių pasų ir kitų naudingų dalykėlių, pavyzdžiui, lagaminą, kuris leis turėti daugiau bagažo.
Valdydamas mašiną klaviatūros rodyklėmis, surink visas dėžes ir pristatyk jas į prieplauką. Saugokis teisėtvarkos sergėtojų.
Peržiūrų: 292
Mažiesiems kaimelio gyventojams reikia tavo pagalbos bei patarimų, kad išgyventų keistoje saloje. Išmokyk juos kaip reikia išgyventi laukinėje gamtoje ir tuo pačiu išspręsk 16 užduočių. Tavo kaimelio gyventojai augs ir...
Peržiūrų: 414
Klaviatūros rodyklėmis valdai savo veikėją, kuris privalo surinkti visus kompaktinius diskus, o tada pasiekti scenos duris su užrašu "Stage". Pašoksi spausdamas klavišą "Space". Venk visų kitų žaidimo veikėjų, nes,...
Peržiūrų: 395
Pele nusitaikyk ir šaudyk į atsirandančias liepsnas. Kuo taiklesnis būsi, tuo daugiau taškų gausi. Tau skirtos 60 sekundžių, per kurias turi parodyti savo sugebėjimus. Baigęs žaidimą, spausk "CLICK HERE TO POST YOUR SCORE", kad...
Peržiūrų: 287
Atėjo Kalėdos ir Kalėdų seneliui reikia pasirūpinti dovanomis vaikučiams. Padėk jam peršokti kliūtis (klaviatūros klavišu "Space") ir surinkti dovanas. Atsitrenkęs į kaminą, neteksi vienos gyvybės.
Peržiūrų: 284
Tai gatvės kovų stiliaus žaidimas, kuriame nėra jokių taisyklių ar nurodymų kaip turi įveikti savo priešininką.Savo veikėją gali valdyti spausdamas šiuos klavišus: W – pašokti, S – atsitūpti, A – eiti į kairę, D –...
Peržiūrų: 278

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama