VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Žaidimo tikslas – sunaikinti bėgančius priešus, kol jie nepasiekė išėjimo. Kiekvienam priešui pasiekus pabaigą, tavo gyvybės sumažėja 1.

Norėdamas apginti savo teritoriją, spausk ant norimo bokštelio dešinėje ir statyk jį žaidimo lauke. Statydamas bokštelį matysi, kokiu spinduliu jis gali šaudyti. Kiekvienas bokštelis turi savo skirtingas savybes, o norėdamas pasistatyti geresnį bokšelį, turėsi išleisti daugiau pinigų. Formuok sudėtingus takus, kad priešas negalėtų bėgti tiesiai link išėjimo.

Paspaudęs ant bokštelio kovos lauke, jį gali patobulinti arba parduoti už dalį investicijų, jei jis tampa mažai naudingas.

Ekrano apačioje matai užuominą apie tai, kuo pasižymi artėjantis priešininkas. Jis gali būti greitas, skraidantis ir pan.

Žaidimo metu paspaudęs klavišą "Space" sustabdysi žaidimą.
Automobilį valdai klaviatūros rodyklėmis, itin didelį greitį pasieksi spustelėjęs klavišą "Space". Prieš pradėdamas lenktynes, išsirink labiausiai patinkantį automobilį, o tada su juo aplenk visus varžovus!
Peržiūrų: 247
Tai yra linksmas žaidimas, kuriame tau reikės mušinėti riešutus į voverių saugomus vartus. Nusitaikysi pelės pagalba, o muši paspaudęs kairįjį pelės klavišą (kuo ilgiau laikysi nuspaudęs šį klavišą, tuo stipresnis tavo...
Peržiūrų: 284
Nugalėk Darth Vader žūtbūtinėje kovoje, sek ir kartok žaidimo ekrano apačioje atsirandančius nurodymus. Smūgiuosi arba blokuosi ataką teisingai klaviatūros rodyklių klavišais spausdamas reikalingas komandas. Turi tris...
Peržiūrų: 263
Šiame žaidime tu galėsi pasirinkti vieną iš trijų "Kung Fu" stiliaus kovotojų ir traukti į kovą prieš įvairiausius priešininkus (tarp jų bus netgi tokių veikėjų kaip Žmogus voras ar net Betmenas). Savo veikėjo judesius...
Peržiūrų: 230
Šiame žaidime bus patikrintas tavo taiklumas mėtant kamuolį į krepšį. Tau tereikia paimti kamuolį ir paspausti "Space" klavišą (šį klavišą atleisk, kai kamuolys šone esančioje skalėje pasieks žalią zoną). Norėdamas...
Peržiūrų: 275
Valdydamas herojų klaviatūros rodyklėmis, o smūgiuodamas klavišu "Space", įveik priešus. Rink atsiradusias skrynios ar raudono kryžiaus ikonėles – suteiks taškų bei sveikatos.
Peržiūrų: 727

Surask mus Facebook'e
Draugai
Klausyk radijos ;)

© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama