VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Sėdėjimas prie baro

Aprašymas:
Rodyklėmis į šonus sugebėk išlaikyti pusiausvyrą, o pralekiantį butelį gaudyk su klavišu "Space".
Sutvarkyk vonią! Kiekvieną detalę gali padėti ten, kur tau atrodo tinkamiausia.
Peržiūrų: 275
Šio žaidimo herojui atsibodo kovoti tik prieš blogiečius ir jis užsinorėjo kažko naujo, todėl nusprendė šaudyti į visus! Savo tanką valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, šaudysi paspaudęs "Ctrl" klavišą, "Space"...
Peržiūrų: 248
Laikyk nuspaustą kairįjį pelės klavišą tol, kol skalė dešinėje pasieks žalią dalį. Atleisk klavišą kuo arčiau žaliosios dalies, kad smūgis būtų kuo taiklesnis. Baigęs žaidimą, paskelbk savo rezultatą geriausiųjų...
Peržiūrų: 260
Vairuodamas mašiną klaviatūros rodyklėmis, užvežk priekabą ant tamsesnės žaidimo ploto dalies tarp medžių. Užstrigęs spausk "Play", kad važiavimą pradėtum iš pradžių.
Peržiūrų: 266
Per duotą laiką įmesk į krepšį kuo daugiau kartų. Nusitaikai, meti ir imi kamuolį klavišo "Space" paspaudimu. Stenkis spustelti tada, kai indikatoriuje lakstantis kamuoliukas yra centre – tada metimas bus taiklus.
Peržiūrų: 5499
Pagauk kuo daugiau žuvų per tau skirtą laiką. Valdyk valtį pele, o norėdamas užmesti meškerę, spausk kairį pelės mygtuką. Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT" ir pateksi į geriausių žaidėjų sąrašą.
Peržiūrų: 288

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama