VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Sėdėjimas prie baro

Aprašymas:
Rodyklėmis į šonus sugebėk išlaikyti pusiausvyrą, o pralekiantį butelį gaudyk su klavišu "Space".
Sulošk pulo partiją ir įrodyk, kad esi geriausias šios sporto šakos specialistas. Turi 3 minutes laiko atskleisti savo sugebėjimams. Baltą kamuoliuką padėsi, nureguliuosi jo mušimo kryptį ir stiprumą pele.
Peržiūrų: 280
Užpildyk dėžutę spurgomis (4x4), pasirinkdamas norimą stulpelį ir jį patalpindamas į dėžutę. Šią 16 vietų dėžę gali pasukti į norimą pusę, kad būtų lengviau užpildyti.
Peržiūrų: 311
Teroristų grupė užėmė uostą. Tavo misija – sunaikinti visus teroristus ir apginti uostą. Ginklą valdysi pele. Stenkis atsišaudyti kuo taikliau, nes į tave gali pataikyti tik ribotą skaičių kartų. Jeigu nušausi bent vieną...
Peržiūrų: 268
Dešiniuoju ginklu šaudysi spausdamas kairįjį pelės klavišą, kairiuoju – klavišą "D". Nusitaikysi pele. Spustelėjęs "Space" atskirsi arba sujungsi abiejų ginklų taikinius. Įveik visus priešus!
Peržiūrų: 243
Turi vieną minutę, kad rastum atskiroms kultūroms priklausančias poras. Spausk ant užverstos kortelės, kad išvystum, kokios tautos atstovas ten slepiasi.
Peržiūrų: 261
Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, su žmonėmis bendrauji naudodamas "Space". Kelk savo kovotojo lygį ir pereik visus žaidimo etapus. Kuo sudėtingesnį lygį pasirinksi, tuo daugiau kambarių turėsi įveikti.Per magišką...
Peržiūrų: 326

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama