VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Šiame žaidime tu valdysi galingą tanką. Tau reikės šaudyti į tave puolančius priešus (įvairius monstrus ir skraidančius objektus). Taikytis galėsi pelės pagalba, o paspaudęs kairįjį klavišą iššausi. Spausdamas klavišus su rodyklėmis gali atsisukti į vieną ar kitą pusę. Savo priešus matysi ekrano apačioje esančiame radare. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Sraigtasparnį valdysi pele, o vaizdą pakeisi naudodamasis klaviatūros rodyklėmis. Pele nusitaikyk ir šaudyk į priešus, venk jų atakų. Baigęs žaidimą, būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą...
Peržiūrų: 241
Kuo greičiau surink ir užtaisyk ginklą bei iššauk. Nesvarbu, kokį veiksmą atlieki, turi stengtis viską padaryti kuo greičiau.
Peržiūrų: 257
Turi minutę laiko, kad sunaikintum kuo daugiau išlendančių tamsoje vaiduoklių. Kiekvienas netikslus smūgis atima dalį surinktų taškų. Nusitaikyk į pabaisas pele, trenk kūju kairiuoju pelės klavišu.
Peržiūrų: 266
Atspėk, kur slepiasi kamuoliukas.
Peržiūrų: 289
Padėk kiškiui surinkti kuo daugiau kiaušinių ir morkų. Prieš kiekvieną kliūtį spausk "Space", kad gyvūnas pašoktų. Baigęs žaidimą, paskelbk savo rezultatą geriausiųjų sąraše, spausdamas mygtuką "Submit Score".
Peržiūrų: 452
Tai yra loginis žaidimas, kuriame tau reikės atliekant kuo mažiau ėjimų pasiekti varlę ir taip pereiti į kitą lygį. Tu galėsi stumdyti žaidime esančius objektus (išskyrus akmeninius luitus). Sustūmus šalia vienas kito tos...
Peržiūrų: 274

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama