VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Paplūdimio moto triukai

Aprašymas:
Žemėlapyje yra pažymėta, kur tavo namai, garažas, parduotuvė ir varžybų vietos. Rungtyniaudamas įgysi patirties ir užsidirbsi pinigų. Kai surinksi pakankamai patirties, tavo veikėja galės išmokti naujų triukų. Parduotuvėje pirk aksesuarų ir rūbų, nes tai padeda rinkti patirties žvaigždutes. Garaže gali gražinti ir tobulinti savo transporto priemonę.
Varžybų metu veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis. Stenkis nenukristi nuo dviračio, nes po kelių kartų visą trasą teks pradėti važiuoti iš naujo.
Sėkmės rungtyse!
Apsisaugok nuo kosmoso šiukšlių, artėjančių link erdvėlaivio, jas sunaikindamas lazeriu (klavišas "Space") ar raketomis (klavišas "Ctrl"). Kosminį laivą valdyk klaviatūros rodyklių klavišais.
Peržiūrų: 391
Valdyk ledo automobilį klaviatūros rodyklių klavišais ir ir įmušk įvartį į priešininko vartus. Jei jis pirmasis įmuš į tavuosius, žaidimas bus baigtas.
Peržiūrų: 282
Tai linksmas žaidimas, kuriame tau reikės padėti nuogam storuliui pabėgti nuo jį persekiojančių mokslininkų. Žaidime tau reikės šokinėti bei išvengti įvairių kliūčių. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su...
Peržiūrų: 282
Tavo tikslas – nusviesti vilką kuo giliau į mišką. Naudodamasis pele, paimk vilką nuo žemės. Laikyk paspaudęs kairį pelės mygtuką, kol padidės galia. Atleidęs mygtuką išsviesk vilką į orą, o kai jis kris žemyn, trenk...
Peržiūrų: 308
Klaviatūros rodyklėmis valdysi erdvėlaivį, o spausdamas klavišą "Space" šaudysi į ateivius. Jei bent vienas tave pasieks, žaidimas bus baigtas. Saugokis, kad nepataikytum į taikius piliečius. Baigęs žaidimą, būsi...
Peržiūrų: 266
Klaviatūros rodyklėmis valdysi melžėjo padėtį, o spausdamas "Space" melši karves ar išpilsi pieną (jei būsi prie kubilo). Išsilaikyk kuo daugiau ir surink kuo daugiau pieno!
Peržiūrų: 270

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama