VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Padavėja

Aprašymas:
Dirbi padavėjos darbą: priimi užsakymą, atneši, kas užsakyta, o paskui nuvalai stalą. Nešvarius indus reikės sudėti plovimui, o kavos puodukus bei skardines nuo gėrimų į šiukšliadėžę. Maisto užsakysi virtuvėje, o tam, kad atneštų daugiau gaiviųjų gėrimų, išplautų indus ar pripildytų kavos aparatą puodukų, reikės išsikviesti pagalbininką.
Per duotą laiką sugauk kuo daugiau muselių! Už sugautąsias tau bus pridėta brangių sekundžių.
Peržiūrų: 271
Kiekviename lygyje turi spėti padaryti nurodytą skaičių sausainių. Pelės kairiojo klavišo spustelėjimu išpjausi kepinį, o ratuku arba klavišais "Z" ir "X" pasuksi formelę. Itin nepavykę sausainiai nebus įskaityti! Kartais...
Peržiūrų: 417
Spausk pelės kairįjį klavišą, kad kamuoliuku pataikytum į praeinantį žmogeliuką. Jei kamuoliukas pralės pro skylę lentoje, gausi papildomų taškų. Kiekviename lygyje turi vis mažiau laiko, kad pelnytum nustatytą taškų...
Peržiūrų: 269
Spausk "Spin" ir laimėk kuo daugiau! Tam tikri deriniai leis sužaisti papildomų žaidimų.
Peržiūrų: 304
Pasirink norimą automobilį, lenktynių trasą ir pasiek finišo tiesiąją pirmas. Transporto priemonę valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, įjunk turbo greitį klavišu "Space".
Peržiūrų: 280
Šiame žaidime tu būsi ne riteris žudantis įvairius monstrus, bet orkas kovojantis prieš riterius! Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, "Space" klavišu šaudysi, o paspaudęs R klavišą užtaisysi ginklą.
Peržiūrų: 313

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama