VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Žaidime reikia sujungti vienodas kortas poromis. Kelias tarp dviejų paveikslėlių turi būti laisvas ir negali užsilenkti daugiau kaip du kartus. Stebėk likusį laiką ir išvalyk visą žaidimo lentą kuo greičiau. Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT" ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Šį kartą tau reikės pataikyti ne į vartus... Pataikyk kamuoliu į vartininko tarpukojį, kad pelnytum taškų. Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 268
Žaidimas panašus į garsųjį "Monopoly". Spusteli ant kauliukų, paeini tiek, kiek iškrito. Jei prieš tave niekas tos žemės nebuvo nusipirkęs, gali ją įsigyji. Prieš kiekvieną ėjimą gali ant savo žemių statytis namų...
Peržiūrų: 677
Pasistenk pataikyti į kuo daugiau taikinių per ribotą laiką. Nusitaikyk ir šaudyk pelės pagalba. Kairėje viršuje matysi, kiek liko laiko. Apačioje, prie užrašo "Level goal" matysi, kiek taškų dar turi surinkti, kad pereitum į...
Peržiūrų: 317
Spusteldamas pele ant žaidimo lauko, pakelsi dangą ir taip išjudinsi kamuoliuką. Kiekviename lygyje tau reikia nuridenti kamuolį iki šviesiai mėlyno langelio. Visi lygiai turi savų ypatumų.
Peržiūrų: 476
Per duotą laiką stenkis kuo daugiau kartų pataikyti į krepšį. Spausk ant to žaidėjo, kuris nori, jog mestų kamuolį.
Peržiūrų: 384
Pele nusitaikyk ir šaudyk į atsirandančius geltonus veidelius. Jei tavo taiklumas bus ne mažesnis nei 50%, pateksi į kitą etapą, tad būk atidus. Pasibaigus šoviniams, spausk "RELOAD" apatiniame dešiniajame kampe.
Peržiūrų: 282

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama