VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Kuo greičiau spausk ant skaičių, kad jų derinys sudarytų viršutiniame dešiniajame kampe nurodytą sumą. Kuo greičiau viską atliksi, tuo daugiau taškų surinksi. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Po sunkių kankinimo metų atliekant įvairiausius eksperimentus, gyvūnai gavo progą ištrūkti į laisvę. Tai jie gali padaryti skrisdami balionais. Gyvūnų nelaimei, mokslininkai stengiasi pabėgimui sutrukdyti pasiųsdami...
Peržiūrų: 279
Rink česnaką, brangakmenius ir raktus – visų jų prireiks tam, kad įveiktum vampyrą. Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis. Venk šikšnosparnių, vaiduoklių ir kitų panašių nedraugiškų būtybių.
Peržiūrų: 1657
Išsirink, kokią šukuoseną darysi merginai, o tada pasistenk, kad mados kritikė neišpeiktų tavo darbo. Teisingai apkirpk, sušukuok ir nudažyk plaukus bei išrink derančius rūbus.
Peržiūrų: 282
Tai visiems gerai žinomo žaidimo "Tetris" atviršktinė versija. Šiame žaidime tavo tikslas yra ne panaikinti eilutes, bet kaip tik jas sustatyti. Tau reikės sudėlioti kaladėles taip, kad jos užpildytų visą erdvę iki nubrėžtos...
Peržiūrų: 271
Nušauk visus tave puolančius tankus bei lėktuvus. Patranką valdysi pelės pagalba, o šaudysi paspaudęs kairįjį pelės klavišą.
Peržiūrų: 208
Padėk savo begalviui veikėjui įveikti trasą. Mėsos gumulėlį valdysi klaviatūros rodyklėmis, o spausdamas apatiniame kairiajame kampe esančias komandas, keisi jo formą, kuri padės kūnui judėti į priekį.
Peržiūrų: 236

Surask mus Facebook'e
Draugai
Klausyk radijos ;)

© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama