VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Rask, kokia eilės tvarka reikia dėlioti ikonėles ant pasaulio, kad sugebėtum sugriauti velnio planus. Kiekvienas daiktas turi spėti išsivystyti, tad yra tik vienas teisingas kelias.
Patekai į itin prabangų madų šou ir tavo misija padaryti sensacingas nuotraukas, kuriose matosi modelių kelnaitės ar apnuoginta krūtinė. Vienas nesėkmingas bandymas ir teks pradėti žaidimą iš naujo. Fotografuok tuo momentu,...
Peržiūrų: 305
Pasirink, už kurią komandą žaidi, o tada pelės spustelėjimu stenkis atmušti kamuoliuką.
Peržiūrų: 590
Tai ateities futbolo žaidimas, kuriame žais ne tik žmonės, bet taip pat ir robotai. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais. Kamuolį spirsi X klavišu, o perduosi kitam žaidėjui Z klavišu.
Peržiūrų: 256
Per duotą laiką panaikink visas spalvotas kaladėles iš ekrano. Spausk ant dviejų tos pačios spalvos kaladėlių pele ir šios dingdamos atneš žaidimo taškus.
Peržiūrų: 281
Rodyklėmis kairėn ir dešinėn valdydami kamuoliuką, kuo ilgiau išlaikykite jį žaidimo lentoje – jis turi nuolat pralįsti pro tarpelį ir kristi žemyn. Žaidimo pradžioje pasirinkite sudėtingumo lygį: Easy – lengvas, Medium...
Peržiūrų: 561
Per duotą laiką padėk angelėliui surinkti kuo daugiau rožinių širdelių. Venk mėlynų. Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 265

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama