VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Pele nutiesk taką kamuoliukui iki raudono kvadrato. Kuo greičiau tai padarysi ir kuo mažiau linijų brėši, tuo daugiau taškų gausi.

Nuspausk pelės klavišą, kad brėžtum liniją. Klavišas "C" išnaikins, ką jau esi padaręs. "Space" paleis kamuoliuką į trasą, o "R" – grąžins į pradžią.
Automobilį valdai rodyklėmis: į viršų – greitinimas, žemyn – stabdymas, į šonus – posūkiai. Važiuodamas venk tepalo dėmių, žaibų, stenkis išsilaikyti trasoje. Rink taškus ir laikrodžio ikonėles, kurios suteiks tau...
Peržiūrų: 507
Tikras nindzė turi sugebėti išvengti pavojų, padėk jam pasprukti, pele nureguliuodamas šuolio kryptį ir stiprumą. Saugokis medžių ir nenukrisk į vandenį. Vienas neteisingas žingsnis ir teks pradėti žaidimą iš naujo.
Peržiūrų: 405
Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis (ėjimą, bėgimą, pašokimą). Puodelį atmuši naudodamas klavišą "Space". Tavo tikslas – numesti puodelį priešininko pusėje.
Peržiūrų: 242
Šiame žaidime tau reikės rinkti jūros dugne esančius perlus ir saugotis ten gyvenančių gyvių. Savo veikėją bebrą valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Tik nepamiršk kartais iškilti į paviršių ir įkvėpti oro, nes...
Peržiūrų: 269
Pele nusitaikyk ir šaudyk į pralekiančius daiktus. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 259
Tai yra linksmas žaidimas, kuriame tau reikės mušinėti riešutus į voverių saugomus vartus. Nusitaikysi pelės pagalba, o muši paspaudęs kairįjį pelės klavišą (kuo ilgiau laikysi nuspaudęs šį klavišą, tuo stipresnis tavo...
Peržiūrų: 333

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama