VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Kiekviename lygyje turi sukeisti kvadratus vietomis. Figūros juda simetriškai, tad kai tempi vieną, juda ir kita. Neatsitrenk į kliūtis ir sugebėk atlikti užduotį, kol nesibaigė tam skirtas laikas. Bėgančias sekundes gali matyti žaidimo lauko kairėje pusėje.
Žaidime valdysi herojų, kuris yra vienintelė teroristų įkaitų viltis. Lygis po lygio turėsi siekti jų išlaisvinimo.Herojų valdyk klavišais W, A ir D, pasislėpsi S klavišu, o šaudyk pele. Taip pat teroristus galėsi nužudyti...
Peržiūrų: 297
Tam, kad vekėjas išliktų gyvas, turi laiku spustelti vietą, kuri žybteli. Jei paspausi ne vietoje ar nelaiku, veikėjas žus.
Peržiūrų: 366
Su priešu kovoji naudodamas magiškas korteles. Kiekviena kortelė yra skirtinga: gali pridėti gyvybinių jėgų, sutvirtinti gynybą, užburti priešą, siurbti jo energiją, užburti, suteikti magiškų galių. Ant kiekvienos kortelės...
Peržiūrų: 624
Apgink savo pilį nuo orkų antpuolio! Savo veikėją valdysi klavišais su rodyklėmis į šonus, o pelės pagalba nusitaikysi ir iššausi (lanką įtempsi paspaudęs kairįjį pelės klavišą, o iššausi atleidęs jį).
Peržiūrų: 277
Sutvarkyk vonią! Kiekvieną detalę gali padėti ten, kur tau atrodo tinkamiausia.
Peržiūrų: 312
Pele valdysi raketę – atmušk kamuoliuką kuo daugiau kartų. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 351

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama