VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Sukeisk du gretimus veidelius taip, kad susidarytų eilutė ar stulpelis iš trijų ar daugiau vienos spalvos veidelių. Priklausomai nuo to, kokį žaidimo variantą pasirinksi, žaidimas baigsis, kai nebeturėsi ėjimų ar pasibaigs laikas. Sėkmės!
Šiame žaidime tau reikės užimti kuo daugiau ekrane esančios teritorijos. Linijas braižysi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Laikydamas nuspaustą Z arba X klavišą galėsi brėžti mėlyną arba raudoną liniją (mėlyna...
Peržiūrų: 238
Pabandyk atspėti, ar kita korta bus didesnė, ar mažesnė. Atspėjęs visas kortas teisingai, pakliūsi į papildomą lygį, kuriame galėsi laimėti dar daugiau pinigų.
Peržiūrų: 464
Mašiną valdai klavišais: rodyklė į viršų – greitinimas, žemyn – stabdžiai, į šonus – reguliuoja pasvyrimą, klavišas "Space" – itin didelis greitis. Kiekviename lygyje tavęs laukia vis kitokia užduotis. Įveik visas!
Peržiūrų: 443
Tavo tikslas – įveikti visus priešininkus, kurie, kylant lygiams, darysis vis stipresni. Svarbiausia yra taktika.Savo herojaus judėjimą valdysi naudodamas A, W, S ir D, smūgiuosi klavišais "T" bei "Y", o ginklą naudosi su "U"....
Peržiūrų: 644
Tavo tikslas – per duotą laiką padaryti miestui kuo daugiau žalos. Milžiną valdai klaviatūros rodyklėmis, pašoksi spausdamas "Ctrl", o smūgiuosi klavišu "Space". Stenkis nugriauti pastatus, tada pereisi į kitas erdves.
Peržiūrų: 207
Kairėje yra skiltys, kuriose galėsi išrinkti merginai šukuoseną, viršutinius rūbus, batus, aksesuarus bei visa kita. Įjunk norimą skiltį, o tada spausk ant rodyklių ir peržiūrėk visus siūlomus variantus.
Peržiūrų: 234

Surask mus Facebook'e
Draugai
Klausyk radijos ;)

© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama