VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Burbulų klaidos: atgimimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdysi drakoną, kuris, tau spustelėjus klavišą "Space", leis burbulus; į pastaruosius turi "uždaryti" priešiškus veikėjus. Kai tavo herojus stuktels į tokius burbulus, jie sprogs, ir priešai bus sunaikinti. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Į šonus palinksi spausdamas klaviatūros rodykles kairėn bei dešinėn, judėsi kartu su rodyklėmis spausdamas klavišą ">". Atakuoki priešą spausdamas klavišą "Shift" ir nugalėk jį!
Peržiūrų: 362
Įveik žiemos trasą pirmas! Valdyk roges klaviatūros rodyklių klavišais. Būk atsargus, nes kelias slidus, o rogėms nuvažiavus nuo kelio, greitis sumažės, tai gali padėti priešininkams aplenkti tave.
Peržiūrų: 310
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, į priešus šaudysi spausdamas klavišą "Space". Venk visų kliūčių, į judančias šaudyk. Gaudyk atsirandančius margus akmenėlius, kurie suteiks taškų ar kitokios naudos. Kai...
Peržiūrų: 464
Nuspalvink paveikslėlį tau patinkančiomis spalvomis.
Peržiūrų: 431
Užpildyk pažymėtąsias vietas gyvūnais, kad juos galėtų pagrobti ateiviai! Veikėją valdydamas klaviatūros rodyklėmis, perstumk gyvulius į reikiamas pozicijas.
Peržiūrų: 314
Išbandyk boulingą su vaiduokliais ir moliūgais! Pele nustatysi, iš kur nori ridenti moliūgą-kamuolį, tada spustelėjimu pasirinksi, kokiu stiprumu riedės kamuolys. Trečią kartą spusteldamas pelės klavišą pasirinksi riedėjimo...
Peržiūrų: 315

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama