VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Azartinis žaidimas

Aprašymas:
Jūsų tikslas – visas korteles, esančias jūsų (apatinėje) eilėje, sudėlioti ant trinkų viduryje. Nutempkite kortą, kuri yra vienu lygiu aukštesnė ar žemesnė už vieną iš tų, kurios yra atverstos viduryje. Pavyzdžiui, ant dvejeto pavyks uždėti tūzą ar trejetą. Atlikite viską greičiau nei kompiuteris.
Klaviatūros rodyklėmis valdysi siurblį. Tavo tikslas – surinkti visas šiukšles (pilkus taškus) ir kuo greičiau pasiekti atsiradusį išėjimą. Jei rasi raudoną ikoną, ji padidins tavo siurbimo galią, ir galėsi pagauti mažus...
Peržiūrų: 1873
Išsirink, keliais daiktais nori žongliruoti, o tada spėk juos gaudyti, rankas valdydamas pele!
Peržiūrų: 272
Spausk "Spin" ir laimėk kuo daugiau! Tam tikri deriniai leis sužaisti papildomų žaidimų.
Peržiūrų: 269
Šiame žaidime tu valdysi mažą bitę kuriai reikės kuo toliau nuskristi ir surinkti monetų. Savo bitę valdysi klaviatūros rodyklių klavišais. Tik būk atsargus ir pasisaugok kitų bičių!
Peržiūrų: 217
Šiame žaidime bus patikrintas tavo taiklumas šaudant pro optinį taikiklį. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk...
Peržiūrų: 288
Šaudyk viską, kas juda. Rink vaistinėles. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir tavo rezultatas bus patalpintas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 230

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama