VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žvaigždžių kovotojas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdai savo erdvėlaivį, o klavišu "Space" šaudai į prešus. Rink atsirandančias apvalias ikonas, kurios tau suteiks įvairių naudų. Trys tamsios ikonos yra kenksmingos, stenkis jų nepriliesti.

Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Pele nustatyk kamuoliuko mušimo stiprumą ir kryptį. Sugebėk įvaryti kamuoliuką į duobutę per kuo mažiau mušimų. Po žaidimo būtinai paskelbk savo rezultatą geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 305
Valdydamas motociklą klaviatūros rodyklėmis sėkmingai pereik visus lygius.
Peržiūrų: 306
Kol tavęs neįveikė, pele nusitaikyk ir šaudyk į viską, kas tik juda! Po žaidimo būsi automatiškai perkeltas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų sąraše. Sėkmės!
Peržiūrų: 293
Spausk ant trijų ant trijų ar daugiau vienos spalvos rutuliukų, kad jie išnyktų. Saugokis, kad statinys nepasiektų viršaus. Dešinėje rodoma, kiek dar eilučių atkeliaus iki kito lygio.
Peržiūrų: 256
Padėk žaidimo veikėjui Mario išgelbėti princesę nuo gorilos. Tavo užduotis – nuvesti Mario iki pat konstrukcijos viršaus. Mario valdyk rodyklių klavišais į kairę ir į dešinę, o kopėčiomis laipiosi rodyklėmis į viršų...
Peržiūrų: 244
Kiekviename etape turi bent vieną plokštelę įmest į voką. Jei paliesi raudoną žvaigždutę arba jei plokštelė įkris į voką su geltona žvaigžde, gausi papildomų vokų. Voko ir plokštelės paleidimo vietą nustatysi pele....
Peržiūrų: 241

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama