VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žvaigždžių kovotojas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdai savo erdvėlaivį, o klavišu "Space" šaudai į prešus. Rink atsirandančias apvalias ikonas, kurios tau suteiks įvairių naudų. Trys tamsios ikonos yra kenksmingos, stenkis jų nepriliesti.

Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Šiame žaidime tau reikės įveikti savo priešininką rankų lenkimo varžybose. Norėdamas laimėti, tiesiog kaip įmanoma greičiau spaudinėk "Space" klavišą.
Peržiūrų: 229
Kiekviename lygyje yra tik vienas būdas išlikti gyvam – rask jį ir sėkmingai pereik į kitą etapą. Spausk ant įvairių detalių, kai pelės žymeklis pasikeičia. Pereik visus lygius!
Peržiūrų: 511
Tai kryžiukų-nuliukų žaidimas. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo ženklais (X arba 0). Nenusisekus lošimui, gali bandyti dar kartą (Play again) arba gali palyginti savo ir kitų...
Peržiūrų: 243
Padėk "Nesquik" zuikiui sėkmingai pasiekti stiklinę su kakava. Tavo užduotis bus pašalinti visas kliūtis iš zuikio kelio. Pele perkelk įvairius objektus arba paspausk ant jų, kad pasikeistų ir nebetrukdytų.
Peržiūrų: 306
Nuspirk roboto galvą kuo toliau. Spausk kairįjį pelės klavišą ant roboto, kai jau būsi pasiruošęs žaidimui, spausk klavišą dar kartą, norėdamas atlikti spyrį.
Peržiūrų: 266
Šiame žaidime galėsi sukurti savo svajonių roges. Tau bus leista pasirinkti ne tik spalvas, bet taip pat ir įvairias detales, paveiksliukus, užrašus bei rogėse sėdinčius keleivius. Tereikia kairiuoju pelės klavišu išsirinkti...
Peržiūrų: 277

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama