VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime tau reikės padėti voverei nušokti kaip įmanoma arčiau įsmeigtos lentelės "Target". Šuolio kryptį ir stiprumą nustatysi pelės pagalba, o iššoksi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Paspaudęs "Space" klavišą galėsi apžiūrėti žemėlapį spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus. Šuolio metu stenkis rinkti žvaigždes, už kurias gausi papildomų taškų. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk "EXIT", o po to "SUBMIT SCORE" mygtuką.
Valdyk kiškį klaviatūros rodyklių klavišais. Gavęs šautuvą ir šovinių, spausk "Space", norėdamas šauti. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "HI-SCORE" ir pateksi į geriausių žaidėjų sąrašą.
Peržiūrų: 265
Klavišo "Space" spustelėjimu tavo veikėjas pasiruoš bėgti, tada rodykle dešinėn padėk jam įsibėgėti. Spustelk "Space" antrąsyk tada, kai būsi pasirengęs spyriu nuskraidinti dainininką kuo toliau.
Peržiūrų: 264
Klaviatūros rodyklėmis valdai dindzę, kuris kiekviename lygyje turi surinkti aukso skrynias, kad pereitų į kitą etapą. Pasiėmęs pergamento ritinį, o tada klavišu "Space" iššovęs jį į medinę kaukę, galėsi pastarąją...
Peržiūrų: 610
Šiame žaidime tau reikės surasti visas vienodų paveikslėlių poras. Tau tereikia kairiuoju pelės klavišu paspausti ant vieno paveiksliuko ir po to ant kito tokio paties paveiksliuko.
Peržiūrų: 326
Tavo tikslas – užauginti kuo didesnę žuvytę. Gaudyk mažesnes už save ir venk didesnių. Dumblas tave sustabdys, o pinigėliai ar mėsainis duos naudos.
Peržiūrų: 555
Šiame žaidime turi padėti savo veikėjui užsidirbti pinigų valydamas sniegą. Berniuką valdysi klaviatūros rodyklėmis. Sniegą kasi spausdamas klavišą "S", o jį išmesi spustelėjęs "D". Vienu metu gali būti pasėmęs tik...
Peržiūrų: 296

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama