VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Pele valdysi besisukantį vėjo malūnėlį, kuris nukreips balioną į kurią nors pusę. Valdyk jį taip, kad surinktum kuo daugiau gėlių žiedų. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Prieš kiekvieną eilutę ar stulpelį yra skaičius. Tavo tikslas – surašyti dėmenis į geltonus langelius taip, kad gautum nurodytą sumą, o skaičiai nesikartotų.
Peržiūrų: 334
Pele nusitaikyk ir šaudyk į laivus, kurie artėja prie tavo bazės. Išsilaikyk kuo ilgiau! Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 438
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis. Surink visą maistą tam, kad pereitum į kitą etapą. Baigęs žaidimą, spausk "PLAY", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 285
Tu pateksi į hyper kubą ir turėsi rasti išėjimą i kitą lygį išvengdamas visų tykančių pavojų. Skirtinguose lygiuose kubas skirsis dydžiu ir kambarių kiekiu. Taip pat tavęs tykos įvairūs pavojai – ugnies sienos, lazeriai...
Peržiūrų: 339
Šiame žaidime tau reikės įveikti savo priešininkus futbolo aikštėje. Savo žaidėjus valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, Z klavišu atliksi perdavimą, o X klavišu – smūgį į vartus.
Peržiūrų: 255
Iššauk DJ BoBo iš patrankos kuo aukščiau ant laivastiebio. Pirmas žingsnis yra pripilti parako. Spausk pele ant patrankos ir, neatleisdamas pelės mygtuko, pilk paraką. Tik nepadaugink! Norėdamas šauti, atleisk pelės mygtuką ir...
Peržiūrų: 791

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama