VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdydamas didįjį pilką rutulį, prisiliesk prie keturkampio. Išvenk susidūrimo su judančiu mėlynu tašku. Pastarųjų vis daugės, tad nusigauti iki kvadrato bus vis sunkiau. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Dėliok kortas taip, kad susiformuotų krūvelės, kurių akių vertė lygi 21. Kur nori pridėti kortą, ten spustelk "HIT". Sėkmingai sudarytas rinkinukas pridės tau taškų, o jei sudėsi per daug, taškai minusuosis.
Peržiūrų: 254
Žaidimo tikslas – panaikinti visas kaladėles iš žaidimo lauko. Tai padarysite paspaudę ant dviejų vienodų kaladėlių, kurios išnyks. Galima panaikinti tik tas, kurios nėra užblokuotos kitų kaladėlių iš šonų ar viršaus.
Peržiūrų: 224
Šiame žaidime tau reikės įveikti savo priešininkus futbolo aikštėje. Savo žaidėjus valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, Z klavišu atliksi perdavimą, o X klavišu – smūgį į vartus.
Peržiūrų: 231
Įveik priešo tanką. Savąjį valdai klaviatūros rodyklėmis, šaudai klavišu "Space". Kiek tau ir tavo priešui liko gyvybės, matai žaidimo lauko apačioje.
Peržiūrų: 316
Padėk Bobui mėgautis vandens malonumais. Oro pripūstą plaustą valdai pele, kairiojo klavišo paspaudimu šoktelsi. Išsilaikyk kuo ilgiau ir surink kuo daugiau taškų.
Peržiūrų: 966
Šiame žaidime bus patikrintas ne tik tavo loginis mąstymas, bet taip pat ir gebėjimas skubiai skaičiuoti. Žaidime tau reikės šaudyti į kamuoliukus su įvairiais skaičiais. Tau reikės surinkti ekrano kairėje pusėje nurodytą...
Peržiūrų: 377

Surask mus Facebook'e
Draugai
Klausyk radijos ;)

© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama