VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Gaudyk už save mažesnes žuvytes ir tapk jūros valdovu. Venk didesniųjų, kurios gali tave praryti. Savo veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "Submit Score" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Valdydamas angelėlį pele bėk nuo kipšo ir jo svaidomos ugnies.
Peržiūrų: 494
Šiame žaidime tu būsi jaunasis tolimųjų kraštų vienuolis, kuriam reikės kovoti prieš daugybę įvairių priešų. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, o priešams smūgiuosi paspaudęs "Space" klavišą.
Peržiūrų: 298
Pele nusitaikyk ir šaudyk į kengūras. Apkabą vėl užpildysi spustelėjęs klavišą "Space". Nepataikyk į poilsiautojus!
Peržiūrų: 249
Tavo tikslas – įveikti kuo didesnį atstumą, prisitraukiant prie lubų kairiuoju pelės klavišu. Turi veikti žaibiškai, priešingu atveju, atsidursi prarajoje.
Peržiūrų: 333
Herojų valdai klaviatūros rodyklėmis, atakuosi spausdamas klavišą "Space". Savo gyvybines galias gali stebėti žaidimo lauko kairiajame viršutiniame kampe. Kovok su priešais ir juos nugalėk.
Peržiūrų: 501
Šiame žaidime tau reikės nupiešti liniją nuo starto (S) iki finišo (F). Liniją pieši pelės pagalba. Nepamiršk, kad negalima užeiti už piešimui skirtos linijos ir piešimo metu atleisti kairiojo pelės klavišo.
Peržiūrų: 327

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama