VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Šiame žaidime tau reikės šaudyti į karinius priešo laivus. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Tik būk atsargus ir nepataikyk į civilių laivus, nes prarasi taškus. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Kiekvienas tavo žingsnis gali nulemti žmogeliuko gyvybę. Rask teisingus sprendimus!
Peržiūrų: 342
Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, atakuoji klavišu "Ctrl" ir "Space". Rink monetas bei merginų ikonas.
Peržiūrų: 242
"A" arba "Space" klavišai – šaudymas, "S" – bombos sprogimas, kuris išnaikina viską, kas yra matoma žaidimo lauke, "D" – teleportacija. Lėktuvą valdysi rodyklėmis. Rink taškus, nes už 5000 gausi naują bombą, o už 7500...
Peržiūrų: 280
Šiame žaidime tau reikės čiuožti rogutėmis nuo kalno, rinkti dovanas ir saugotis akmenų. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus. Šį žaidimą taip pat galima žaisti ir dviese!
Peržiūrų: 652
Įveik priešo tanką. Savąjį valdai klaviatūros rodyklėmis, šaudai klavišu "Space". Kiek tau ir tavo priešui liko gyvybės, matai žaidimo lauko apačioje.
Peržiūrų: 362
Įveik lenktynių trasą kuo greičiau ir aplenk savo priešininkus. Automobilį valdyk klaviatūros rodyklių klavišais. Pasibaigus lenktynėms, spausk "SUBMIT SCORE", kad išvystum savo rezultatą geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 316

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama