VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Pele nusitaikyk ir šaudyk į vabzdžius, kurie atakuoja tavo prižiūrimas gėles. Kiekviename etape turi išsaugoti bent vieną augalą, kad tęstum žaidimą. Kaskart gausi naują balionėlį, kuriame yra tam tikras skaičius nuodų atakų. Baigęs žaidimą, spausk "PLAY AGAIN", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Per duotą laiką turi pataikyti į kuo daugiau sausainių su Kalėdų senelio ar ėriukų atvaizdais, bei sudaužyti kuo daugiau kalėdinių žaisliukų. Nusitaikyk pele, iššauk kairiuoju pelės klavišo paspaudimu. Kiekvienas netikslus...
Peržiūrų: 284
Šiose lenktynėse savo automobilį valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Tik nepamiršk rinkti žaibų, kurie laikinai patobulins tavo variklį!
Peržiūrų: 257
Spausdamas klavišus su rodyklėmis nuvesk varlę į saugią vietą po krūmais. Būk atsargus, nepakliūk po mašina ir neįkrisk į upę.
Peržiūrų: 266
Valdydamas automobilį klaviatūra, išvažiuok iš aikštelės nieko nekliudęs. Išvažiavimas pažymėtas užrašu "EXIT".
Peržiūrų: 480
Tavo tikslas – pamelžtį karves, kol tai padaryti ne per vėlu. Valdyk melžėją klaviatūros rodyklių klavišais, o norėdamas melžti, spausk "Space". Nepamiršk išpilti kibiro į kubilą taip pat mygtuku "Space". Baigęs...
Peržiūrų: 306
Šiame žaidime tau reikės nukauti kuo daugiau kosmose skraidančių erdvėlaivių. Savo laivą valdysi pelės pagalba, o spausdamas kairįjį pelės klavišą šaudysi.
Peržiūrų: 254

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama